Спальний мішок Pinguin Spirit 185 (2121.185)
Pinguin Spirit 185 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Spirit 185
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PINGUIN SPIRIT-31 BHP 185 KHAKI SLEEP ROOM LEWY | 649 zł |
Zimowy śpiwór syntetyczny Pinguin SPIRIT CCS prawy 185 cm | 675 zł |
Zimowy Śpiwór Syntetyczny Pinguin Spirit Ccs Green 185 Prawy | 675 zł |
Śpiwór Pinguin Spirit 185 cm Zamek: Lewy / Kolor: zielony | 474 zł |
Zimowy śpiwór syntetyczny Pinguin SPIRIT CCS green - 185 lewy | 675 zł |
ще 3 пропозиції
Модифікація моделі:
- Модель Spirit 185 — довжина мішка 185 см
- Модель Spirit 195 — довжина мішка 195 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →