Спальний мішок Pinguin Lava 350 195
Фото 14 |
Pinguin Lava 350 195 легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Lava 350 195
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór puchowy Pinguin LAVA 350 blue - 195 prawy | 850 zł |
Śpiwór puchowy dla dorosłych Pinguin LAVA 350 prawy | 850 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin Lava 350 195 cm Zamek: Prawy / Kolor: zielony | 667 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin LAVA 350 blue - 175 lewy | 850 zł |
Pinguin Lava 350 Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 867 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Pinguin Lava 350 195
Ціни на Pinguin Lava 350 195 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Lava 350 175 | від 667 zł | 17 пропозицій | ||
Pinguin Lava 350 185 | від 667 zł | 23 пропозиції | ||
Pinguin Lava 350 195 | від 667 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →