Спальний мішок Pinguin Magma 630 195
Фото 14 |
Pinguin Magma 630 195 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Magma 630 195
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 630 blue - 195 lewy | 1 265 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 630 prawy 195 cm | 1 265 zł |
Śpiwór Puchowy Pinguin Magma 630 Green 195 Lewy | 1 265 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 630 prawy | 1 265 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin Magma 630 195 cm Zamek: Prawy / Kolor: niebieski | 961 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →