Спальний мішок Marmot Never Winter
Фото 3 |
Marmot Never Winter 183x73 см, t 5 °C198x76 см, t 5 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marmot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marmot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marmot Never Winter
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Marmot Śpiwory męskie M12782 Nori/Red Sun rozmiar uniwersalny | 1 022 zł |
Śpiwór Marmot Never Winter - Nori-Red Sun | 935 zł |
Marmot Never Winter Sleeping Bag Zielony Regular / Left Zipper | 954 zł |
Marmot Never Winter Sleeping Bag Zielony Long / Left Zipper | 1 020 zł |
Модифікація моделі:
- Модель Never Winter — довжина мішка 183 см, ширина в плечах 73 см, ширина в ногах 52 см, вага 1.1 кг
- Модель Never Long Winter — довжина мішка 198 см, ширина в плечах 76 см, ширина в ногах 54 см, вага 1.2 кг
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Marmot Never Winter
Ціни на Marmot Never Winter |
---|---|---|---|---|
Marmot Never Winter | від 935 zł | 4 пропозиції | ||
Marmot Never Winter Long | від 1 045 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →