Śpiwór Marmot Never Winter
Zdjęcia 3 |
Marmot Never Winter 183x73 cm, t 5 °C198x76 cm, t 5 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marmot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marmot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marmot Never Winter
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marmot Śpiwory męskie M12782 Nori/Red Sun rozmiar uniwersalny | 1 016 zł |
Śpiwór Marmot Never Winter - Nori-Red Sun | 935 zł |
ŚPIWÓR NEVER WINTER-NORI-RED SUN | 935 zł |
Marmot Never Winter Sleeping Bag Zielony Regular / Left Zipper | 954 zł |
Marmot Never Winter Sleeping Bag Zielony Long / Left Zipper | 1 019 zł |
Modyfikacja modelu:
- Model Never Winter - długość torebki 183 cm, szerokość ramion 73 cm, szerokość nogawki 52 cm, waga 1,1 kg
- Model Never Winter Long - długość torebki 198 cm, szerokość ramion 76 cm, szerokość nogawek 54 cm, waga 1,2 kg
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
Modyfikacje Marmot Never Winter
Ceny na Marmot Never Winter |
---|---|---|---|---|
Marmot Never Winter | od 935 zł | 5 oferty | ||
Marmot Never Winter Long | od 1 045 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →