Śpiwór Marmot NanoWave 35 (38840-4764-LZ)
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Marmot NanoWave 35 213x76 cm, t 8 °C229x79 cm, t 8 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marmot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marmot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marmot NanoWave 35
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marmot NanoWave 35 śpiwór mumia lekki śpiwór na 3 pory roku idealny na kem | 343 zł |
Marmot, Śpiwór, Nanowave 35 | 431 zł |
Śpiwór Marmot NanoWave 35 crocodile | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 410 zł |
Marmot Nanowave 35 Sleeping Bag Zielony Regular / Left Zipper | 418 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości śpiwóra Marmot NanoWave 35:
- Obwód ramion: 152 cm
- Obwód nóg: 102 cm
Modyfikacje Marmot NanoWave 35
Ceny na Marmot NanoWave 35 |
---|---|---|---|---|
Marmot NanoWave 35 | od 343 zł | 6 oferty | ||
Marmot NanoWave 35 Long | od 391 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →