Namiot MFH Minipack 2
Zdjęcia 4 |
MFH Minipack 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Materiał markizy:nylon
Materiał podłogi:polietylen
Waga:1.7 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup MFH Minipack 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MFH 2-osobowy namiot minipack z moskitierą OD zielony 32123B | 173 zł |
Namiot turystyczny MFH Minipack Woodland | 221 zł |
Mfh Minipack Olive 32123B 2 Osobowy | 215 zł |
MFH Namiot 2-osobowy mini opak namiot kempingowy BW namiot outdoorowy 213 | 194 zł |
Namiot turystyczny MFH Minipack Olive | 215 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →