Намет MFH Schwarzenberg 1
Фото 4 |
Відносно недорогий 1-місний намет бренду MFH - це трекінгове, низькопрофільне (максимальна висота 90 см) рішення з компактними розмірами в чохлі (60x9x9 см - об'єм менше 5 літрів). Модель хоч і не влаштує найвибагливіших легкоходів (важить більше кілограма — 1.36 кг), але все ж таки рюкзак не обтяжить, що важливо для піших і велосипедних вилазок на природу. Форму напівочки їй задають дві склопластикові дуги діаметром 6 мм, що розміщуються паралельно один одному.
Намет MFH Schwarzenberg 1 передбачає спальне місце з розмірами по підлозі 210 на 90 см. У зону відпочинку веде єдиний вхід, який продубльований москітною сіткою, а додатковий тамбур не передбачений. Тент зроблений з нейлону з невисокими показниками водонепроникності (до 1200 мм водяного стовпа) та спеціальним посиленням кутів. Для покращення повітрообміну є вентиляційне віконце з вітровим клапаном. А для зберігання дрібних речей запропоновано внутрішні кишеньки. Варто враховувати, що виріб не завдасть особливих труднощів при складанні, адже має зовнішній каркас та одношарову конструкцію. Остання особливість виключає утворення конденсату на внутрішніх стінках при сильних нічних перепадах температур.
Купити MFH Schwarzenberg 1
Усі ціни 7 →MFH Namiot tunelowy "Schwarzenberg" Fleckmoro 32153V | 210 zł |
Namiot turystyczny MFH Schwarzenberg Flecktarn | 283 zł |
MFH Namiot 1-osobowy Schwarzenberg Flecktarn - Flecktarn | 209 zł |
MFH Schwarzenberg Olive 32153B 1 Osobowy | 193 zł |
Namiot turystyczny MFH Schwarzenberg Olive | 261 zł |
Mfh Namiot 1-Osobowy Schwarzenberg Olive | 195 zł |
Mfh Namiot 1-Osobowy Schwarzenberg Olive | 193 zł |