Рюкзак Cabinzero Classic 44L 44 л
Фото 31 |
Cabinzero Classic 44L |
|
Сумка має унікальний ідентифікаційний код. Зареєструвати код на сайті Okoban, і ризик втратити сумку при авіа перельотах знизиться до мінімуму. Унікальна і єдина на даний момент система пошуку та реєстрації знайдених і втрачених речей.
Замок на блискавку в комплект не входить
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabinzero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabinzero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabinzero Classic 44L 44 л
Усі ціни 33 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CABINZERO Plecak kabinowy 40 litrów szary/szary L Szary/szary L CZ/061203/ | 286 zł |
Plecak torba kabinówka miejska CabinZero 44 l | 299 zł |
Plecak CABINZERO CLASSIC 44L - pomarańczowy | 284 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero 44 l - georgian khaki | 280 zł |
Plecak CABINZERO CLASSIC 44L - szary | 305 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Cabinzero Classic 44L
Ціни на Cabinzero Classic 44L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Classic 28L 28 л | від 238 zł | 16 пропозицій | ||
Cabinzero Classic 36L 36 л | від 224 zł | 23 пропозиції | ||
Cabinzero Classic 44L 44 л | від 270 zł | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →