Рюкзак Cabinzero Classic Plus 42L 42 л
Фото 32 |
Cabinzero Classic Plus 42L |
|
Сумка має унікальний ідентифікаційний код. Зареєструвати код на сайті Okoban, і ризик втратити сумку при авіа перельотах знизиться до мінімуму. Унікальна і єдина на даний момент система пошуку та реєстрації знайдених і втрачених речей.
Замок на блискавку в комплект не входить.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabinzero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabinzero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabinzero Classic Plus 42L 42 л
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cabin Zero Plecak Classic Plus pojemność 42 l pomarańczowy chłód 506036884 | 516 zł |
Plecak torba podręczna Cabin Zero Classic Plus 42L orange chill | 399 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Plus 42 L CZ25 | 473 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Plus 42 l - absolute black | 559 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Plus 42 L CZ25 | 473 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →