Plecak Travelite Kick Off Multibag 35 l
Zdjęcia 12 |
Travelite Kick Off Multibag |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Kick Off Multibag 35 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
travelite 006912-14 Plecak/torba w standardowym rozmiarze IATA Kabine seri | 160 zł |
Torba Pokładowa Plecak TRAVELITE Kick off Petrol | 152 zł |
Plecak torba podręczna Travelite Kick Off 35L Petrol | 175 zł |
Travelite Plecak Kick Off 6912-14 Różowy | 130 zł |
Travelite Kick Off Plecak na Kółkach Turkusowy 35 l 006912-10 | 153 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →