Plecak Travelite Basics 096308 22 l
Zdjęcia 9 |
Travelite Basics 096308 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Basics 096308 22 l
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Travelite BASICS Plecak Pojemność 22 L Szary 096308-05 | 108 zł |
Plecak podróżny Travelite Basics róż szary | 132 zł |
Plecak Sportowy Travelite Basics Różowy | 135 zł |
Travelite Plecak Basics 96308-20 Granatowy | 120 zł |
Travelite BASICS Plecak Pojemność 22 L Różowy/Szary 096308-17 | 120 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →