Plecak FjallRaven Kanken Laptop 15 18 l
Wideo 16Zdjęcia 22 |
FjallRaven Kanken Laptop 15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Kanken Laptop 15 18 l
Wszystkie ceny 67 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven Kånken Laptop 15" Plecak sportowy Unisex - Dorosły Frost Green | 466 zł |
Fjallraven Plecak Na Laptop Kanken Laptop 15' Navy | 579 zł |
Plecak na laptopa Fjallraven Kanken Laptop 15" frost green 664 - ONE SIZE | 530 zł |
Fjällräven Fjällräven Kånken Laptop 15" Black Plecak Black F23524-550 | 475 zł |
Plecak miejski Fjällräven Kanken Laptop 15" 18 l frost green | WYSYŁKA W 2 | 530 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Kanken Laptop 15
Ceny na FjallRaven Kanken Laptop 15 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken Mini 7 l | od 273 zł | 168 oferty | ||
FjallRaven Kanken Laptop 13 13 l | od 360 zł | 79 oferty | ||
FjallRaven Kanken 16 l | od 300 zł | 284 oferty | ||
FjallRaven Kanken Laptop 15 18 l | od 395 zł | 70 oferty | ||
FjallRaven Kanken Laptop 17 20 l | od 441 zł | 50 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →