Рюкзак Targus Work+ Expandable 28L Daypack 28 л (TBB611GL)
Відео 1Фото 23 |
Targus Work+ Expandable 28L Daypack 25 л28 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Targus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Targus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Targus Work+ Expandable 28L Daypack 28 л
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Targus 15.6inch Work High Capacity Backpack TOR-LAP-TAR-300 | 489 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Work+ 15-16 cali Czarny | 401 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Work+ 15-16 cali Czarny TBB611GL | 401 zł |
Plecak Targus Work+ 16" (TBB611GL) | 390 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Targus Work+ Expandable 28L Daypack
Ціни на Targus Work+ Expandable 28L Daypack |
---|---|---|---|---|
Targus Work+ Compact 25L Daypack 25 л | від 396 zł | 2 пропозиції | ||
Targus Work+ Expandable 28L Daypack 28 л | від 388 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →