Рюкзак Targus Newport Ultra Slim 15 12 л (TBB598GL)
Фото 13 |
Targus Newport Ultra Slim 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Targus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Targus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Targus Newport Ultra Slim 15 12 л
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Targus 15-16" Newport UltSlim czarny TBB598GL | 432 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Newport Ultra Slim 15 cali Czarny | 219 zł |
Targus Newport Ultra Slim Backpack 15'' (czarny) TOR-LAP-TAR-318 | 379 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Newport Ultra Slim 15 cali Czarny | 219 zł |
Targus Plecak 15 cali Newport Ultra Slim Backpack (czarny) | 351 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →