Рюкзак Targus Strike II Gaming Backpack 17.3 27 л (TBB639GL)
Фото 18 |
Targus Strike II Gaming Backpack 17.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Targus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Targus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Targus Strike II Gaming Backpack 17.3 27 л
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Targus Strike II 17.3'' Gaming czarny TOR-LAP-TAR-316 | 389 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Strike II Gaming 17.3 cali Czarno-czerwony | 325 zł |
Targus Plecak Strike II 17.3 cala Gaming Black | 351 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Strike II Gaming 17.3 cali Czarno-czerwony TBB639 | 320 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →