Plecak Targus Strike II Gaming Backpack 17.3 27 l (TBB639GL)
Zdjęcia 18 |
Targus Strike II Gaming Backpack 17.3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Strike II Gaming Backpack 17.3 27 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus Strike II 17.3'' Gaming czarny TOR-LAP-TAR-316 | 389 zł |
Targus Plecak Strike II 17.3 cala Gaming Black | 351 zł |
Targus Strike2 Gaming Backpack | 386 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Strike II Gaming 17.3 cali Czarno-czerwony | Bezp | 319 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Targus Strike II - notebook carrying backpack (TBB639G | 254 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →