Plecak Case Logic Notion Backpack 15.6 25 l (3204201)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Case Logic Notion Backpack 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Case Logic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Case Logic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Case Logic Notion Backpack 15.6
Ceny na Case Logic Notion Backpack 15.6 |
---|---|---|---|---|
Case Logic Notion Backpack 14 17 l | od 189 zł | 5 oferty | ||
Case Logic Notion Backpack 15.6 25 l | od 327 zł | 2 oferty | ||
Case Logic Notion Backpack 17.3 29 l | od 249 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →