Plecak Targus Drifter Backpack 16 (TSB238EU)
Zdjęcia 8 |
Targus Drifter Backpack 16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Drifter Backpack 16
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus Drifter | 195 zł |
Targus Drifter 16" Backpack - Black/Grey AOTARNP16000004 | 383 zł |
Targus Drifter 15.6'' czarny TOR-LAP-TAR-350 | 229 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Drifter 15.6 cali Czarno-szary | 229 zł |
Targus Drifter 16" Backpack - Black/Grey 37272 | 393 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →