Plecak Targus Classic 15.6 20 l (CN600)
Zdjęcia 13 |
Targus Classic 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Classic 15.6 20 l
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus CN600 156 Cala Plecak Czarny | 150 zł |
Targus Notebook Backpack 16" | 196 zł |
Targus Classic 15-16" CN600 Backpack - Black AOTARNP16000003 | 216 zł |
Targus CN600 16'' czarny TOR-LAP-TAR-041 | 150 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Classic 15-16 cali Czarny | 150 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →