Рюкзак Targus Classic 15.6 20 л (CN600)
Фото 13 |
Targus Classic 15.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Targus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Targus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Targus Classic 15.6 20 л
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Targus CN600 156 Cala Plecak Czarny | 150 zł |
Targus Notebook Backpack 16" | 196 zł |
Targus Classic 15-16" CN600 Backpack - Black AOTARNP16000003 | 216 zł |
Targus CN600 16'' czarny TOR-LAP-TAR-041 | 150 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Classic 15-16 cali Czarny | 150 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →