Рюкзак Tatonka City Trail 19 19 л
Фото 6 |
Tatonka City Trail 19 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka City Trail 19 19 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tatonka Plecak City Trail 19 l plecak dzienny z kieszenią na laptopa o prz | 241 zł |
Tatonka City Trail 19l Backpack Czarny,Szary | 244 zł |
Tatonka Plecak City Trail 19 l Daypack z kieszenią na laptopa 15 cali zape | 237 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →