Plecak Tatonka City Trail 19 19 l
Zdjęcia 6 |
Tatonka City Trail 19 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tatonka City Trail 19 19 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tatonka Plecak City Trail 19 l plecak dzienny z kieszenią na laptopa o prz | 241 zł |
Tatonka City Trail 19l Backpack Czarny,Szary | 244 zł |
Tatonka Plecak City Trail 19 l Daypack z kieszenią na laptopa 15 cali zape | 237 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →