Plecak Burton Prospect 2.0 21 l
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Burton Prospect 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Burton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Burton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Burton Prospect 2.0 21 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Burton Prospect 20 plecak dzienny dla dorosłych uniseks zielony Calla Gree | 200 zł |
Plecaki Burton PROSPECT 2.0 20L BACKPACK | 231 zł |
Burton Prospect 2.0 20l Backpack Żółty 21344107701-NA | 178 zł |
Burton Plecak unisex Prospect 20 21344104963 | 223 zł |
Burton Unisex plecak dla dorosłych Prospect 20 Daypack Sharkskin 213441060 | 256 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →