Plecak Burton Tinder 2.0 30 l
Wideo 1Zdjęcia 19 |
Burton Tinder 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Burton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Burton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Burton Tinder 2.0 30 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Burton Unisex plecak dla dorosłych Tinder 20 czarny True Black 21345106003 | 244 zł |
Burton Tinder 20 Sharkskin 21345106024 | 187 zł |
Burton Unisex plecak dla dorosłych Tinder 20 Daypack 1 opakowanie 21345100 | 299 zł |
Burton Unisex plecak dzienny dla dorosłych Tinder 20 zielony Calla Green 2 | 240 zł |
Burton Unisex plecak dla dorosłych Tinder 20 Daypack 1 opakowanie 21345100 | 188 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →