Plecak NEO Tools CAMO 84-321 30 l (84-321)
Wideo 1Zdjęcia 17 |
NEO Tools CAMO 84-321 |
|
Plecak NEO Tools jest wykonany w kamuflażowych kolorach i jest wielozadaniowym rozwiązaniem dla średniego segmentu cenowego. Model świetnie sprawdza się w zastosowaniach taktycznych, m.in. dzięki paskom systemu MOLLE/PALS oraz panelowi Velcro. Umożliwiają zabranie ze sobą różnych „zestawów body”, czyli zamocowanie niezbędnego dodatkowego wyposażenia poza produktem. Producent pozycjonuje również 30-litrowy plecak NEO Tools CAMO 84-321 jako praktyczny wybór dla monterów i innych profesjonalistów w zawodach roboczych.
W tym celu zastosowano tutaj trwałą tkaninę syntetyczną, która jest odporna na zużycie, a także dobrze przemyślany system przegródek. Na zewnątrz znajdują się 4 kieszenie, a wewnątrz 18 kolejnych, w tym specjalny organizer na narzędzia (lub inne drobne przedmioty). A dzięki obecności przegrody na laptopa model może być używany w codziennym życiu miejskim (do pracy lub nauki). Inne cechy to obecność wentylacji pleców i profilowanych pasów ramiennych, pasów piersiowych z regulacją wysokości oraz elastycznego sznurka do przenoszenia dużych przedmiotów. Warto też wziąć pod uwagę, że waga produktu bez zawartości zbliża się do 1,5 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Kup NEO Tools CAMO 84-321 30 l
Wszystkie ceny 7 →Plecak monterski NEO 84-321 Camo | 222 zł |
Plecak monterski NEO 84-321 Camo | 222 zł |
Neo Neo Plecak taktyczny | 214 zł |
Plecak monterski NEO 84-321 Camo | 222 zł |
Neo Plecak narzędziowy 84-321 | 222 zł |
NEO Plecak taktyczny 84-321 | 223 zł |
Plecak taktyczny Neo Tools - 84-321 | 222 zł |