Plecak Dicota Universal 14-15.6 30 l (D31008)
Zdjęcia 6 |
Dicota Universal 14-15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dicota 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dicota.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dicota Universal 14-15.6 30 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dicota D31008 Plecak na Notebooka do 156 Cala Czarny N281285 | 263 zł |
Dicota Backpack Universal Laptop Bag 14 - 15.6" Black | 210 zł |
DICOTA Backpack Universal 14-15.6" Black AODICNP14000000 | 193 zł |
Plecak na laptopa do 15.6' DICOTA Backpack Universal | 193 zł |
DICOTA Backpack Universal 14-15.6" Black 36812 | 193 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →