Plecak Tatonka City Pack 22 25 l
Zdjęcia 36 |
Tatonka City Pack 22 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tatonka City Pack 22 25 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tatonka Plecak City Pack 22 l plecak dzienny z kieszenią na laptopa i duży | 304 zł |
Plecak biurowy na laptopa TATONKA City Pack 22 | 255 zł |
Tatonka Plecak City Pack 22 l plecak dzienny z kieszenią na laptopa i duży | 305 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →