Plecak Tatonka Cima Di Basso 35 35 l
Zdjęcia 13 |
Tatonka Cima Di Basso 35 22 l35 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tatonka Cima Di Basso 35 35 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tatonka Cima Di Basso 35 plecak wspinaczkowy ze zdejmowanym paskiem na brz | 389 zł |
Tatonka Cima Di Basso 35l Backpack Czarny | 380 zł |
Tatonka Cima Di Basso 35l Backpack Niebieski | 397 zł |
Modyfikacje Tatonka Cima Di Basso 35
Ceny na Tatonka Cima Di Basso 35 |
---|---|---|---|---|
Tatonka Cima Di Basso 22 22 l | od 339 zł | 3 oferty | ||
Tatonka Cima Di Basso 35 35 l | od 380 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →