Plecak Tatonka Skill 22 Recco 22 l
Zdjęcia 9 |
Tatonka Skill 22 Recco |
|
Wbudowany reflektor RECCO.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tatonka Skill 22 Recco 22 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tatonka Plecak turystyczny Skill RECCO 22 l ultralekki plecak z wentylacją | 498 zł |
Tatonka Skill 22 Plecak 54 cm black - Unisex - Dorośli,Mężczyźni,Damy | 540 zł |
Tatonka Skill 22l Recco Backpack Pomarańczowy | 476 zł |
Tatonka Skill 22 Plecak 54 cm red orange - Unisex - Dorośli,Mężczyźni,Damy | 540 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →