Рюкзак Tatonka Skill 22 Recco 22 л
Фото 9 |
Tatonka Skill 22 Recco |
|
Вбудований відбивач RECCO.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka Skill 22 Recco 22 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tatonka Plecak turystyczny Skill RECCO 22 l ultralekki plecak z wentylacją | 498 zł |
Tatonka Skill 22 Plecak 54 cm black - Unisex - Dorośli,Mężczyźni,Damy | 540 zł |
Tatonka Skill 22l Recco Backpack Pomarańczowy | 476 zł |
Tatonka Skill 22 Plecak 54 cm red orange - Unisex - Dorośli,Mężczyźni,Damy | 540 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →