Plecak Tatonka Akela 35 35 l
Zdjęcia 16 |
Tatonka Akela 35 35 l45 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tatonka Akela 35 35 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tatonka Akela 35 Unisex Dorosły Plecak 1443 | 506 zł |
Tatonka Tatonka Akela 35 Black UNI Outdoor plecak Black 1443.040 | 710 zł |
Tatonka Akela 35 Plecak 59 cm stonegreyolive - Damy,Mężczyźni,Unisex - Dor | 576 zł |
Plecak trekkingowy Tatonka Akela 35 l czarny 1443.040 | WYSYŁKA W 24H | 30 | 500 zł |
Tatonka Akela 35l Backpack Szary | 536 zł |
Tatonka Akela 35 Plecak 59 cm black - Damy,Mężczyźni,Unisex - Dorośli | 576 zł |
Modyfikacje Tatonka Akela 35
Ceny na Tatonka Akela 35 |
---|---|---|---|---|
Tatonka Akela 35 35 l | od 500 zł | 6 oferty | ||
Tatonka Akela 45 45 l | od 600 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →