Рюкзак Tatonka Cima Di Basso 22 22 л
Фото 17 |
Tatonka Cima Di Basso 22 22 л35 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka Cima Di Basso 22 22 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tatonka Cima Di Basso 22 1495 | 337 zł |
Tatonka Cima Di Basso 22l Backpack Szary | 343 zł |
Tatonka Cima di Basso 22 plecak wspinaczkowy ze zdejmowanym paskiem na brz | 366 zł |
Модификації Tatonka Cima Di Basso 22
Ціни на Tatonka Cima Di Basso 22 |
---|---|---|---|---|
Tatonka Cima Di Basso 22 22 л | від 337 zł | 3 пропозиції | ||
Tatonka Cima Di Basso 35 35 л | від 380 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →