Plecak Tatonka Cima Di Basso 22 22 l
Zdjęcia 17 |
Tatonka Cima Di Basso 22 22 l35 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tatonka Cima Di Basso 22 22 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tatonka Cima Di Basso 22 1495 | 337 zł |
Tatonka Cima Di Basso 22l Backpack Szary | 343 zł |
Tatonka Cima di Basso 22 plecak wspinaczkowy ze zdejmowanym paskiem na brz | 366 zł |
Modyfikacje Tatonka Cima Di Basso 22
Ceny na Tatonka Cima Di Basso 22 |
---|---|---|---|---|
Tatonka Cima Di Basso 22 22 l | od 337 zł | 3 oferty | ||
Tatonka Cima Di Basso 35 35 l | od 380 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →