Plecak Osprey Sportlite 30 30 l
Wideo 1Zdjęcia 23 |
Osprey Sportlite 30 |
|
Dwa rozmiary: S/M (15-19"), M/L (18-22").
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Sportlite 30 30 l
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Plecak unisex Sportlite 30 10004437 | 411 zł |
Osprey Sportlite 30 Plecak M-L 68 cm dark charcoal grey - Unisex - Dorośli | 521 zł |
Plecak turystyczny Osprey Sportlite 30 Dark Charcoal Grey S/M | 492 zł |
Plecak turystyczny Osprey Sportlite 30 Pine Leaf Green M/L | 472 zł |
Plecak turystyczny Osprey Sportlite 30 Rozmiar plecaka: M/L / Kolor: zielo | 489 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Osprey Sportlite 30
Ceny na Osprey Sportlite 30 |
---|---|---|---|---|
Osprey Sportlite 15 15 l | od 271 zł | 11 oferty | ||
Osprey Sportlite 20 20 l | od 195 zł | 16 oferty | ||
Osprey Sportlite 25 25 l | od 349 zł | 27 oferty | ||
Osprey Sportlite 30 30 l | od 326 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →