Plecak Tatonka Duffle Bag 45 45 l
Zdjęcia 20 |
Tatonka Duffle Bag 45 45 l65 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tatonka Duffle Bag 45 45 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tatonka Duffle Bag 45 składana walizka 57 cm czarny Einheitsgröße Składana | 418 zł |
Tatonka Tatonka Duffle Bag 45 Tango Red 45 L Plecak Red 1936.376 | 408 zł |
Tatonka Torba marynarska 45 Tango Red City 1936 | 442 zł |
Modyfikacje Tatonka Duffle Bag 45
Ceny na Tatonka Duffle Bag 45 |
---|---|---|---|---|
Tatonka Duffle Bag 45 45 l | od 408 zł | 3 oferty | ||
Tatonka Duffle Bag 65 65 l | od 422 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →