Śpiwór Pinguin Tramp 2020 185
Pinguin Tramp 2020 185 lekki wzrost do 185 cm, t 11 °Cwzrost do 195 cm, t 11 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Tramp 2020 185
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór syntetyczny Pinguin TRAMP PFM 185 lewy khaki | 305 zł |
Śpiwór Pinguin Tramp PFM 185 cm/right khaki | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 290 zł |
Śpiwór Pinguin Tramp PFM 185 cm/left khaki | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 290 zł |
Śpiwór syntetyczny dla dorosłych Pinguin TRAMP PFM | 315 zł |
Śpiwór syntetyczny Pinguin TRAMP PFM khaki - 185 lewy | 315 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacja modelu:
- Model Tramp 185 - długość torby 185 cm
- Model Tramp 195 - długość torby 195 cm
- Modele z literą R w nazwie mają zamek błyskawiczny po prawej stronie
- W modelach z literą L w nazwie zamek znajduje się po lewej stronie
Modyfikacje Pinguin Tramp 2020 185
Ceny na Pinguin Tramp 2020 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Tramp 2020 185 | od 289 zł | 12 oferty | ||
Pinguin Tramp 2020 195 | od 290 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →