Спальний мішок High Peak Tr 300
High Peak Tr 300 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог High Peak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі High Peak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити High Peak Tr 300
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
High Peak TR-300 śpiwór - antracytowy/niebieski 23017 | 162 zł |
High Peak Śpiwór TR 300, bordowy | 199 zł |
Śpiwór HIGH PEAK TR 300, temperatura komfortowa + 5°C, z workiem do pakowa | 199 zł |
Śpiwór High Peak TR 300 230x85x55 ciemnoszaro-niebieski lewy 23063 | 252 zł |
Śpiwór High Peak TR 300 230x85x55 cm bordowo-szary lewy 23066 | 199 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →