Спальний мішок HI-TEC Arez II
Фото 4 |
HI-TEC Arez II |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HI-TEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HI-TEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HI-TEC Arez II
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór turystyczny Hi-Tec Arez II | 258 zł |
Śpiwór HI-TEC Arez II, turkusowy | 251 zł |
Śpiwór mumia Hi-Tec Arez II (kolor Granatowy) | 258 zł |
Hi-tec Arez Ii Sleeping Bag Wielokolorowy One Size / Right Zipper | 230 zł |
Śpiwór Dla Dorosłych Unisex Arez II Uniwersalny | 310 zł |
Śpiwór mumia Hi-Tec Arez II (kolor Niebieski) | 258 zł |
Hi-tec Arez Ii Sleeping Bag Niebieski One Size / Right Zipper | 242 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →