Спальний мішок Outwell Contour Lux XL
Фото 13 |
Outwell Contour Lux XL довгий 225x90 см, t 7 °C235x105 см, t 4 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Outwell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Outwell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Outwell Contour Lux XL
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Outwell Lux śpiwór zielony XL 150184 | 496 zł |
Śpiwór syntetyczny Outwell Contour Lux XL (200 cm) - green | 449 zł |
Outwell Contour Lux Xl Sleeping Bag Zielony Long / Left Zipper | 344 zł |
Додаткові функції і можливості спального мішка Outwell Contour Lux XL:
Модификації Outwell Contour Lux XL
Ціни на Outwell Contour Lux XL |
---|---|---|---|---|
Outwell Contour | від 249 zł | 36 пропозицій | ||
Outwell Contour Lux XL | від 344 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →