Спальний мішок Easy Camp Moon 300
Фото 9 |
Easy Camp Moon 300 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Easy Camp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Easy Camp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Easy Camp Moon 300
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp Schlafsack Moon 300 240189 | 257 zł |
Easy Camp Śpiwór Moon 300, niebieski | 249 zł |
Śpiwór syntetyczny Easy Camp Moon 300 (195 cm) | 249 zł |
Śpiwór prostokątny Easy Camp Moon 300 - blue | 256 zł |
Easycamp Moon 300 -3º Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 238 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →