Спальний мішок Outwell Convertible Junior
Фото 11 |
Outwell Convertible Junior |
|
Регульована довжина від 160 до 190 см
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Outwell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Outwell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Outwell Convertible Junior
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Outwell Convertible Junior Olive Worek do spania cremDer Unisex Dorosły Sz | 371 zł |
Outwell Śpiwór Convertible Junior, zielony | 277 zł |
Outwell Convertible Junior Sleeping Bag Niebieski Extra Short / Right Zipp | 261 zł |
Outwell Śpiwór Convertible Junior, niebieski | 294 zł |
Outwell Convertible Junior Sleeping Bag Beżowy Short / Right Zipper | 304 zł |
Outwell Convertible Junior Sleeping Bag Niebieski Short / Right Zipper | 286 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →