Спальний мішок HI-TEC Sobre
Фото 15 |
HI-TEC Sobre легкий |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HI-TEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HI-TEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HI-TEC Sobre
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór Hi-Tec Sobre - antracytowy | 75 zł |
Śpiwór Turystyczny Lekki Kołdra 2w1 Hi-tec Sobre e | 84 zł |
Śpiwór turystyczny Hi-tec kołdra Sobre 180 cm | 89 zł |
Śpiwór Hi-Tec Sobre Turystyczny Biwakowy 180X75Cm | 100 zł |
Spiwór Hi-Tec Sobre (kolor Niebieski) | 101 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →