Śpiwór HI-TEC Sobre
Zdjęcia 15 |
HI-TEC Sobre lekki |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HI-TEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HI-TEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HI-TEC Sobre
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór Hi-Tec Sobre - antracytowy | 75 zł |
Hi-Tec Śpiwór HI-tec Sobre 180x75 cm granatowo-niebieski | 105 zł |
Śpiwór turystyczny Hi-tec kołdra Sobre 180 cm | 108 zł |
Śpiwór HI-TEC SOBRE Turystyczny Biwakowy 180x75cm | 96 zł |
Spiwór Hi-Tec Sobre (kolor Niebieski) | 101 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →