Спальний мішок Outwell Canella Lux (230451)
Фото 13 |
Outwell Canella Lux |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Outwell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Outwell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Outwell Canella Lux
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Outwell Canella Lux Sleeping Bag pomarańczowy 2022 śpiwór 230358 | 379 zł |
OUTWELL Śpiwór CANELLA LUX warm red | 392 zł |
Śpiwór syntetyczny Outwell Canella Lux (190 cm) | 379 zł |
Outwell Canella Lux Sleeping Bag Pomarańczowy Long / Left Zipper | 306 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →