Śpiwór Outwell Canella Lux (230451)
Zdjęcia 13 |
Outwell Canella Lux |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Outwell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Outwell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Outwell Canella Lux
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell Canella Lux Sleeping Bag pomarańczowy 2022 śpiwór 230358 | 379 zł |
OUTWELL Śpiwór CANELLA LUX warm red | 392 zł |
Śpiwór syntetyczny Outwell Canella Lux (190 cm) | 379 zł |
Outwell Canella Lux Sleeping Bag Pomarańczowy Long / Left Zipper | 323 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →