Спальний мішок Pinguin Savana 185 (2109.185)
Фото 3 |
Pinguin Savana 185 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Купити Pinguin Savana 185
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM lewy 185 cm | 380 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/left blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 380 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM blue | 399 zł |
Pinguin Savana Sleeping Bag Niebieski Regular / Left | 331 zł |
Серія спальників-коконів Savana чеського бренду Pinguin представлена чотирма моделями різного розміру. Дві «чоловічі» версії мають довжину 195 і 185 см, «жіноча» Savana Lady — 175 см, а дитяча Junior — 150 см. Також ці спальні мішки варіюються за кольором і стороні розташування змійки.
Модель Pinguin Savana 185 підійде дорослим чоловікам середнього і невисокого зросту.
Комфортний сон аж до заморозків
Спальник розрахований на плюсові температури використання. Без численних одежинок спати в ньому можна ночами, коли температура не опускається нижче 6 °C. Межею комфорту є значення в 1 градус вище нуля, що дозволяє сміливо вирушати в подорожі з Pinguin Savana з кінця весни до середини осені.
Захист від холоду забезпечує двошаровий теплоізоляційний матеріал ThermicFibre 6 на основі холлофайбер. Зверху від вологи і механічних впливів наповнювач захищає щільний поліестер, а комфортному сну сприяє м'яка поліестерова тканина SoftLite.
Продумана ергономіка
Анатомічну форму Pinguin Savana доповнює ергономічний капюшон і утеплений воріт. Обидва легко стягуються гумками. Всередині передбачений невеликий кишеня на липучці, куди можна покласти документи або інші дрібні предмети. Зовні в нижній частині мішка є петлі для підвішування: вони спростять як зберігання, так і сушіння вироби.
Спальник застібається двосторонній блискавкою, яка дозволяє об'єднувати в одне просторе спальне місце два мішка. Причому виробник заявляє сумісність Savana з усіма фірмовими коконами з утеплювачем ThermicFibre, в тому числі не менш популярною моделлю Pinguin Comfort 185.
Мінімум місця в рюкзаку
Вага спальника дорівнює 1,4 кг, а габарити в складеному вигляді з використанням компресійного мішка, складають 18x37 см, з можливістю додатково стиснути виріб довжиною до 24 см. В туристичному рюкзаку багато місця він не займе. В тому числі і за рахунок цього Pinguin Savana 185 — хороший вибір для трекінгу, велопоходів і комфортного кемпінгу при погоді, коли стовпчик термометра не опускається нижче нуля.
- Модель Savana 185 — довжина мішка 185 см
- Модель Savana 195 — довжина мішка 195 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні