Śpiwór Pinguin Savana 185 (2109.185)
Zdjęcia 3 |
Pinguin Savana 185 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Kup Pinguin Savana 185
Wszystkie ceny 7 →Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM lewy 185 cm | 380 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/left blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 380 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM blue | 399 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/left blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 380 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM lewy | 380 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM blue - 175 lewy | 378 zł |
Pinguin Savana Sleeping Bag Niebieski Regular / Left | 331 zł |
Seria śpiworów kokonowych Savana czeskiej marki Pinguin prezentowana jest w czterech modelach o różnych rozmiarach. Dwie wersje „męskie” mają długość 195 i 185 cm, „żeńska” Savana Lady - 175 cm, a junior Junior - 150 cm.Ponadto te śpiwory różnią się kolorem i stroną węża.
Model Pinguin Savana 185 jest odpowiedni dla dorosłych mężczyzn o średnim i niskim wzroście.
Wygodny sen do mrozu
Śpiwór jest przystosowany do dodatnich temperatur użytkowania. Bez licznych ubrań można w nim spać w nocy, gdy temperatura nie spada poniżej 6°C. Granica komfortu to wartość 1 stopnia powyżej zera, co pozwala na bezpieczne wyjazdy z Pinguin Savana od późnej wiosny do połowy jesieni.
Ochronę przed zimnem zapewnia dwuwarstwowy materiał termoizolacyjny ThermicFibre 6 na bazie holofibry. Wypełnienie chroni gęsty poliester przed wilgocią i wpływami mechanicznymi z góry, a miękka poliestrowa tkanina SoftLite zapewnia komfortowy sen.
Przemyślana ergonomia
Anatomiczny kształt Pinguin Savana uzupełnia ergonomiczny budka i ocieplany kołnierz. Oba można łatwo ściągnąć za pomocą gumek. Wewnątrz znajduje się mała kieszonka zapinana na rzep, w której można umieścić dokumenty lub inne drobiazgi. Na spodzie torby znajdują się pętle do zawieszania: ułatwią one zarówno przechowywanie, jak i suszenie produktu.
Śpiwór zapinany jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, co pozwala na połączenie dwóch śpiworów w jedno obszerne miejsce do spania. Ponadto producent twierdzi, że Savana jest kompatybilna ze wszystkimi markowymi kokonami z izolacją ThermicFibre, w tym równie popularnym modelem Pinguin Comfort 185.
Minimalna przestrzeń w plecaku
Waga śpiwora to 1,4 kg, a wymiary po złożeniu za pomocą kompresora to 18x37 cm, z możliwością dodatkowego skompresowania produktu na długość do 24 cm, nie zajmie dużo miejsca w plecaku turystycznym. To jeden z powodów, dla których Pinguin Savana 185 to dobry wybór na trekking, jazdę na rowerze i wygodne biwakowanie w pogodę, gdy termometr nie spada poniżej zera.
- Model Savana 185 - długość torebki 185 cm
- Model Savana 195 - długość torebki 195 cm
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie