Спальний мішок Deuter Starlight 2019
Фото 4 |
Deuter Starlight 2019 |
|
Регулювання довжини спальника з допомогою подовжувача на блискавці з боку ніг.
Розрахований на зріст до 170 см
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Starlight 2019
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deuter Unisex młodzieżowy Starlight śpiwór dziecięcy Currant-Slateblue reg | 355 zł |
Śpiwór dziecięcy Deuter Starlight currant-slateblue - ONE SIZE | 336 zł |
Śpiwór syntetyczny dziecięcy Deuter Starlight | 336 zł |
Śpiwór dziecięcy deuter Starlight reef/slateblue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 380 zł |
Deuter Śpiwór Dziecięcy Starlight Reef-Slateblue | 408 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →