Спальний мішок Deuter Orbit 0 SL (3745055200)
Deuter Orbit 0 SL |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Orbit 0 SL
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
deuter Orbit 0 SL śpiwór damski syntetyczny 3701322 | 465 zł |
Śpiwór deuter Orbit 0° SL ivy/sage | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 450 zł |
Deuter Orbit 0° Sl Sleeping Bag Zielony Short / Left Zipper | 483 zł |
Модифікація моделі:
- Модель Orbit 0° — довжина мішка 205 см, ширина в плечах 75 см, ширина в ногах 48 см, вага 1,3 кг
- Модель Orbit 0° L — довжина мішка 220 см, ширина в плечах 80 см, ширина в ногах 50 см, вага 1,4 кг
- Модель Orbit 0° SL — довжина мішка 195 см, ширина в плечах 75 см, ширина в ногах 48 см, вага 1,3 кг
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →